הדברה לעסקים

הדברת פשפשים
ב

בית העסק חשוב יותר מבכל מקום אחר לשמור על סביבה ייצוגית, נקיה ותברואתית, בפרט אם בית העסק מגיע מתחום המזון, כגון מסעדה, מאפייה או מפעל מזון. מקק או עכבר שנצפה במסעדה יגרום לאנשים להדיר את רגליהם בהמונים מתוך תחושת גועל. גם בבתי עסק שלא מגיעים מתחום המזון חשוב לנו להרשים את הלקוחות. נסו לתאר לעצמכם אולם אירועים שמסתובב בו עכבר, משרד עריכת דין שיש בו בעיית מקקים או חנות לחיות מחמד שסובלת מבעיית פרעושים. לקוח שיכנס לאחד מהעסקים הנזכרים מעלה יצא בתחושת רעה ולא ימליץ לחבריו להגיע לאותו מקום. מזיקים יכולים להרוס כל בית עסק ולגרום לבריחת לקוחות ולהוצאת שם רע לבית העסק.
הפתרון שאנו מציעים הוא הדברה לעסקים, הדברה שלא משאירה ריח ועקבות ולכן לא גורמת לסגירת העסק ולהפסד של ימי עבודה, אך לעומת זאת תיצור רושם תברואתי מעולה ותשדר עסק פעיל ומתפקד.
כשהקמתם את בית העסק שלכם השקעתם הרבה כסף. השקעתם בעיצוב ובתכנון המרחב כיוון שהיה לכם חשוב שאנשים ייכנסו למקום מזמין, ומאותה סיבה אתם ממשיכים להשקיע הרבה כסף בטיפול השוטף לשמירה על נקיון ותחזוקת בית העסק. גם הדברת מזיקים מהווה טיפול בסיסי והכרחי ליצירת רושם טוב ותחושה טובה, של העובדים ושל הלקוחות כאחד. מבחינה עסקית, הדברה היא השקעה שמשתלמת לטווח הארוך.

הצטרפו עוד עכשיו לעשרות הלקוחות העסקיים שלנו ותהנו גם אתם משירות אדיב ומקצועי ותהפכו גם אתם למעגל הלקוחות העסקיים המרוצים שלנו

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?