ריסוס נגד ג’וקים

ריסוס נגד גוקים
ריסוס נגד גוקים
הדברת תיקן גרמני
ר

יסוס נגד ג’וקים או הדברת תיקנים נחשבת ההדברה הנפוצה ביותר. מעבר לעובדה שרוב האנשים נגעלים או מפחדים מג’וקים, מקקים לרוב יוצרים בנו תחושה שהבית לא נקי. הסיבה לסלידה מג’וקים מעבר להיותם מפגע אסתטי, היא בעיקר מפני שתיקנים עלולים להוות סכנה בריאותית של ממש ומעבירים לנו מחלות בצורה מכאנית. אז איך נפתרים מהמטרד? ולמה הוא כזה מטרד?

ג’וקים מסוכנים?

התיקנים מגיעים ממערכת הביוב למטבחים שלנו, ניזונים משאריות האוכל שלנו ומפרישים בו צואה ובכך יכולים לגרום לנו למחלות מעיים. התיקנים אוהבים לחיות בסביבה לחה ולהסתתר בסדקים, פחי אשפה ופתחי צנרת וביוב.

הדברת תיקן גרמני

בארצנו אפשר למצוא בעיקר את התיקן הגרמני, התיקן המזרחי, התיקן האמריקני ותיקן הפסים החום. ההבדלים בין התיקנים השונים מזעריים, והטיפול הטוב ביותר למניעת הופעתם ככלל מתבסס על אסטטיקה ונקיון יסודי של השטח משאריות וגם זריקת הזבל סוף כל יום.

הדברת התיקן הגרמני הינה “ההדברה הירוקה” – אין צורך ביציאה מהבית או בהכנה מוקדמת למעט ניקיון מהשאריות ואז אנחנו נכנסים עם הפתיונות שלנו שהוא רעל שהכי פחות מזיק לבעלי דם חם וגם פוגע בצורה ישירה וממוקדת במושבות התיקן הגרמני עד להשמדה מושלמת של כל המושבות שלהם בביתכם

מתי הכי טוב להזמין ריסוס נגד ג’וקים?

בגלל העדפתם של התיקנים לסביבה חמה, ההמלצה היא להזמין הדברה נגד תיקנים בחודשים אפריל מאי, לפני תחילת הקיץ, על מנת למנוע את הופעתם של התיקנים האמריקאים בבית/חצר או העסק שלכם.

לסיכום

אנו ממליצים להזמין הדברה נגד ג’וקים ואף הדברת תיקן גרמני בפרט. מניסיוננו, זאת הדרך הטובה ביותר להיפתר מהמטרד, אחת ולתמיד. חברתנו מתמחה בהדברה נגד שלל מזיקים שונים. נשמח לסייע ולייעץ לכם, צרו קשר עוד היום.

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?