הדברת חולדות

הדברת עכברים
הדברת חולדות

הדברת חולדות נועדה למנוע את הופעתן של מכרסמים אלו מפני השטח בו מבצעים את הטיפול הנדרש. לרבים מכם זה אולי נשמע כפתרון אלים, אך מדובר במשימה הכרחית למניעת מחלות והתפרצות של החולדות באיזור הבית שלכם.

למה צריך הדברת חולדות?

חולדה הינה מכרסם חזק, חכם מאוד ורחוק מלהיות הגייני. כיוון שהחולדות חיות בצינורות הביוב וזוחלות בפחי אשפה, וכיוון שהן אוכלות כל, פרוותם משמשת בית גידול למרבצי חיידקים ומכוסה בשאריות אשפה, שתן וצואה ובכך הן מעבירות לנו מחלות בצורה מכאנית.

החולדה תכרסם את דרכה דרך כל מכשול כדי למצוא מזון. על ידי כרסום היא תיצור חורים בקירות, תכרסם דרך חוטי חשמל, פלסטיק ורהיטים. מעבר למטרד האסטטי מדובר בחייה שמפיצה מחלות ולכלוך.

סוגי החולדות בארץ

החולדה הנפוצה ביותר היא חולדת החוף, הידעה בכינוי “עכברוש”.

“חולדת החוף” או בשמה השני “חולדה נורווגית” פעילה בעיקר בחשיכה ובלילה ונמצאת בקרבה למאגרי מים, בצינורות ביוב, במצבורי אשפה ובמחילות. היא חשדנית מאוד ולכן אם ראתה חולדה אחרת שהורעלה, לא תאכל מהמזון שהרעיל את חברתה ולכן אנו משתמשים בנוגדי קרישה אשר הוא רעל משוהה על מנת לא לייצר “נאופביה” בקרב החולדות האחרות.

החולדה השנייה הנפוצה בארץ היא “החולדה המצויה” או בשמה השני “חולדת העליות”. היא קטנה יותר מחולדת החוף, ונמצאת בעיקר באזורים פתוחים כמו בקרבה למבנים חקלאיים, בחורשות, בעצים וגם בגגות. היא גורמת לנזקי רכוש כבדים כמו פגיעה בחוטי חשמל ובמחסני מזון.

איך מונעים הופעת חולדות?

כדי להימנע מהופעת חולדות יש לשמור על איטום מזון בכלים סגורים, על נקיון סביבת המגורים, על ריקון מכלי אשפה, על אטימת סדקים ועל כיסוי מקורות מים. חדירה של חולדות למבנה ניתן לזהות ע”י גללים שהושארו בפינות נסתרות, התנהגות חריגה של חיות הבית, הופעת מחילות, ריח עז של שתן וצואה, צפצופים ורעשי כרסום, בעיקר בלילה.

את החולדות אפשר להדביר באמצעות פיזור רעל – אך יש לקחת בחשבון שהחולדה יכולה למות בתוך צנרת הבית ולהירקב בה, וכדי להפטר מהריח יהיה צורך לשבור את הקיר ולפרק את הצנרת.

במידה והחולדה בבית ניתן לבצע לכידת חולדה , חברתינו מתמחה בלכידת חולדות בבתים על ידי כלב שאולף שנתיים וחצי על איתור וניטור מיקום החולדה בבית ובכך מביא אותנו ללכידה מהירה ממוקדת ומקצועית של המכרסם אשר נמצא בביתכם.

ניתן להשתמש גם במלכודות שונות, בכלוב וישנה שיטה שמאוד פופולרית או מלכודות קפיץ אשר אינם מלכודות הומניות.

מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לפתרון מהיר ולהרחקת המכרסמים מביתכם!!!

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?