הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים בגבעתיים
ה

טרמיטים הם חרק קטן אך הרסני, הם מופיעים תחילה כחרקים בודדים, חיוורים ובהירים שלא יכולים להיחשף לשמש , כך מתחת לאדמה מתרחשת הפעילות האמיתית שלהם בעונות המעבר של האביב והסתיו ניתן לראות את המתרבים הראשונים של הטרמיטים אשר יוצאים עם כנפיים והם מקימים קנים היכול להגיע בשבועות ספורים לכמות של עשרות אלפי טרמיטים.

הטרמיטים מתיישבים בחול שנמצא מתחת לריצוף שלנו ומשם יוצאים למסע אל עבר הריהוט והעץ. הם יתחילו מתוך הרהיט או המשקוף, כך שכאשר נראה לפתע סדק, זה אומר שגילינו אותם מאוחר מדיי… הם יכולים לבנות קנים גם לגובה, לאורך הקירות והמשקופים ולכן יכולים להימצא הן בבתים פרטיים והן ברבי קומות.

 

חוששים שהותקפתם? אז מה בעצם אנו עושים לכם:

  • אופציה א’ – מציבים מלכודות לניטור הטרמיטים מסביב לבית על מנת להבין אם יש נגיעות בשטח ובכך לטפל לפני שהטרמיטים פוגעים במוצרי העץ הקיימים אצלנו בבית.
  • אופציה ב’ – טיפול על ידי הזרקת גל עם חומר פעיל כאשר הם אוספים את הפתיון ומגישים אותו למלכה, יעיל בעיקר בטרמיטי עץ וטרמיט קריבי.
  • אופציה ג’ – טיפול על ידי קידוחים לקרקע בבית ומעטפת הבית והחדרת חומר לקרקע על ידי חישוב של כמות חומר לפי גודל השטח.

אמנם מדובר בפגיעה בכמה מרצפות אך אין ספק שזה יעיל יותר מהפקרת הרהיטים שלכם בידי הטרמיטים המזיקים להם ופוטנציאל פגיעה בכל מוצר עץ הקיים בבית.הדברת טרמיטים בגבעתיים

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?