הדברת עכברים

הדברת עכברים
הדברת עכברים
ה

דברת עכברים הינה פעולה מורכבת ומסובכת אם אתם לא מגיעים מעולם ההדברה, הצבת מלכודות בלבד הינן פתרונות זמניים בלבד ולא להדברת מכרסמים חשוב להשתמש בכל המרכיבים הנמצאים אצלינו בשטח ולפגוע בעכברים לא רק בהרעלה , אלא גם פגיעה במקומות המסתור שלהם בשיטת ה-IPM הידועה בעולם והמזיקה ביותר למכרסמים הנמצאים אצלכם בשטח.

למה צריך הדברה לעכברים?

עכברים יכולים להראות כיצורים קטנים ולא מזיקים, אך יחד עם זאת הם יכולים להסב לנזק מאוד משמעותי אם הם נמצאים בארונות המטבח שלנו.

עכברים, שעושים נזקים גדולים דרך אגב לא רק בבתים אלא באופן כללי בכל ענף המזון, יכולים לשאת בגופים מחלות רבות ולהדביק בהן את דיירי הבית.

העכברים אוהבים להימצא בעיקר במקומות מסתור כגון: חומרים, סדקים, מקומות חשוכים, וכמובן, הסיוט של לא מעטים מאיתנו: בארונות המטבח.

בהיותם שם, העכברים עושים נזקים רבים לארונות, לצינורות שונים (כגון צינורות מים וגז שעוברים מתחת למטבח), וכן לכלים ומוצרי מזון הנמצאים בארונות אלו.

על מנת להיפטר מהמטרד הזה, רצוי לבצע באופן מיידי הדברה נגד עכברים. מומלץ מאוד שהדברת העכברים תיעשה על ידי אנשי מקצוע המומחים בכך, שיניחו רעלים מתאימים, יפזרו מלכודות, או יבצעו את הדברת העכברים בשיטה אחרת, כגון שיטה כימית או בילוגית.

אנו בעשרת ההדברות מבצעים את כל סוגי ההדברות לעכברים.

הדברת עכברים מקצועית ובטוחה

הדברת עכברים באמצעות הדברה בטוחה: השיטה המודרנית להדברת עכברים היא הדברה בתיבות האכלה מאושרת ע”פ תקנים אירופאים מחמירים , הצבת הרעלים בתיבות לא מצריך יציאה מהבית או הכנה מוקדמת להדברה. בשימוש בחומרים אלו לא יהיה סיכון וצורך בהרחקת בני הבית וחיות המחמד מהמקום.

המטרה בסופו של דבר לכל שיטות אלו היא חיסול המטרד מהבית, או הרחקתו.

אנו בעשרת ההדברות עובדים עם חומרים בעלי תיקני  בטיחות אירופאים מהמחמירים בעולם.

הדברת עכברים

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?