הדברת צרעות

הדברת צרעות
ריסוס צרעות

הדברת קן צרעות היא הדברה מסוכנת ולא כדאי להתמודד איתה באופן עצמאי. אם מצאתם קן צרעות בביתכם או בחצרכם, תנו רק לאיש מקצוע מוסמך ובעל ניסיון לטפל בה.

רבים מחפשים איך להרוס קן צרעות בעצמם, אנו תמיד מזהירים מראש – לצרעות יש ארס חזק והן מסוגלות לעקוץ פעמים רבות כאשר הן מרגישות מאוימות.

לרוב עקיצתן תסתיים באודם מקומי ונפיחות, אך אנשים רגישים לארס יהיו בסכנת חיים של ממש כבר לאחר עקיצה אחת.

סוגי הצרעות בארץ

הצרעות בארצנו מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים, צרעה מזרחית, צרעת הפלך והצרעה הגרמנית, הצרעות נבדלות זו מזו בין היתר גם בתזונתן ובעדיפות לסביבה בה הן בונות את הקן.

כך למשל, הצרעה המזרחית (נקראת גם “דבור”, הגדולה והמאיימת ביותר) תבנה את הקן בסביבת בני אדם בארונות חשמל, ארגזי תריסים וסדקי בתים, ואילו הצרעה הגרמנית תקים את הקן בסמוך לאדמה.

מתי יש צרעות?

בדרך כלל בחודשי האביב, מרץ-אפריל, הצרעה המלכה תבנה את הקן כדי להטיל בו ביצים. בהמשך, הפועלות שיבקעו מן הביצים ימשיכו את תפקיד הזנת הצאצאים וטיפוח הקן עד החורף.

הדברת צרעות

כאשר באים להדביר קן צרעות, ההדברה תעשה לרוב בשעות הערב, כיוון שאלו השעות בהן הצרעות פחות פעילות. שיטות ההדברה היא ריסוס צרעות של הקן כולו בחומר כימי שיגרום למותן המיידי של הצרעות ובעיקר חיסול המלכה ובכך מבטיחים את סיום הקן צרעות בביתכם.

שיטת הדברה נוספת, היא הנחת פיתיון מורעל. הצרעות אוהבות בשר, כך שאם המדביר יניח בקרבת הקן חתיכות בשר מורעלות, הן יביאו את המזון למלכה, היא תאכל ממנו ותמות. שאר הצרעות ימותו לאורך זמן ובכך נבטיח את הפלת הקן.

קן צרעותצרעותהדברת צרעות

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?