ריסוס נגד קרציות

קרציות בבית
ר

יסוס נגד קרציות היא פעולה חשובה, בייחוד אם אתם מחזיקים בעלי חיים בביתכם. הקרציות הן מזיקים הנטפלים בד”כ לחיות המחמד שלנו ולעיתים אלינו.

אחת הבעיות הנפוצות כשמביאים חיית מחמד הביתה היא שהוא מביא איתו טפילים שונים לא רצויים בצורה של טפיל ופונדקאי. הטפילים השונים הללו ובעיקר הקרציות יכולות לגרום לבעיות הרבה יותר גדולות מגודלן האמיתי.

מי הן הקרציות?

מערכה : פרוקי רגליים.
מחלקה : עכבישניים.
משפחה : קרציות.

אומנם קשה להבין את הקשר בינם לבין העכבישים אך יש להם את אותו כמות של זוגות רגליים (4 זוגות רגליים), לדוגמא לנמלה או זבוב יש 3 זוגות רגליים (כי הם חרקים).

בארץ ישנם כ-40 מיני קרציות ו – 2 מיני קרציות עיקריים: הקרציה הקשה (קרציית הכלב) והקרצייה הרכה (קרציית המערות).

המשותף לכל הקרציות שהן טפילים חיצוניים הניזונים מדם, קרצייה ניזונה מדם בכל דרגות (שלבי החיים) שלהן לעומת הפרעוש שניזון מדם רק בשלב הבוגר. הקרצייה מהרגע שיוצאת מהביצה זקוקה לדם ולשם כך היא במרדף אחר פונדקאי שיספק לה את הצרכים למחיית שזה דם של חתול/כלב ובהיעדר פונדקאי אלינו בני האדם.

איך מגלים שצריך ריסוס נגד קרציות?

אם ניסיתם להפטר בעצמכם מן המטרד, ודאי גיליתם שזאת משימה לא פשוטה. בדר”כ נראה בבית את הקרציה הקשה (קרציית הכלב) מכיוון שהם נמשכות יותר לחיות הבית שלנו והן לא צריכות לחיות בסביבה של מערה כמו הקרצייה הרכה, דבר שמקל עלייה לחיות בקרבתינו כי היא יכולה להטיל ביצים אצלינו בבית והיא לא חייבת להטיל את הביצים בחול או על צמחים. ריסוס נגד קרציות יבטיח כי לקרצייה לא תיהיה אפשרות להמשיך להטריד אתכם.

הזהרו מקרציות בכל מקום

בטבע היא מחכה בקצה העלה של הצמח, הפונדקאי עובר והקרצייה מטפסת עליו. דבר שחשוב לעשות כאשר חוזרים מהשטח זה לבדוק את הבגדים והגוף שלנו שלא הבאנו בטעות איתנו קרצייה הביתה.

שימו לב

הקרצייה מעבירה את “קדחת הכתמים” כאשר קיים טיפול למחלה זאת בבתי חולים.
לא מרגישים את עקיצת הקרצייה מכיוון שהיא מפרישה חומר אלחוש תוך כדי העקיצה ולכן חשוב לדעת שאם אתם חשים כעבור 3-8 ימים לאחר את הטיול כאבי ראש, חולשה כללית בגוף וכאבים שאלו תסמיני המחלה מומלץ לפנות מיד לבית חולים קרוב ולעדכן את הרופא.

אז מה עושים נגד הקרציות?

אנחנו כמובן ממליצים לשים סוף למטרד הקרציות ולרסס את הבית. ריסוס נגד קרציות יאפשר לכם לחיות בשלווה מבלי לבדוק בכל רגע את בעל החיים שלכם. לדעתנו, אין מחיר לשקט נפשי.

הזמינו עוד היום ריסוס נגד קרציות דרך עשרת ההדברות.

קרצייה קשהמדביר מקצועיקרציות בבית

שבע סיבות מצוינות

לבחור בעשרת ההדברות

ניסיון, אמינות ואדיבות

עבודה בטיחותית ללא ריח וללא הפרעה ביום יום

שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן

מענה 24/7

היתר הדברה תקף

אחריות לכל עבודה

ייעוץ ללא תשלום

יש לכם שאלה?

טלפון

052-3043046

דואר אלקטרוני

info@10had.co.il

אנחנו מגיעים ל:

אזור השרון, אזור המרכז, אזור השפלה, אזור צפון השרון

צריכים הדברה לבית או לעסק?