כך תדעו אם אתם זקוקים לשירות הדברת פשפש המיטה

כשאתם מבקשים לבדוק אם הטפילים שבביתכם הם פשפשי מיטה, הסירו דאגה מלבכם. חיות מחמד ביתיות כמו כלב או חתול יכולים לעתים נדירים מאד לגרום לפשפש הזה להגיע, ויש סיכוי רב יותר למצוא אותו על שועלים, צבועים וזאבי ערבות. לכלב וחתול ממוצעים יש בדרך כלל פרעוש מצוי. את שני הטפילים תדע חברת הדברה לבצע ריסוס נגד פשפש המיטה ולהעלים עבורכם וליצור עבורכם ועבור חיית המחמד שלכם סביבת מגורים נקייה ונעימה למחיה.

טיפול בכל המבנים והסרת כל מפגעי הטפילים

חברת הדברת פשפש המיטה תזהה את מקור המזיק ותדאג להדבירו תוך מניעת הרבייתו. החברה עובדת בהתאם למצב בבית הלקוח ודואגת להסיר את המפגעים בתהליכי הדברה יעילים. על מנת שהמהלך יצליח, חשוב לשתף פעולה עם נציגי החברה ולפנות את כל מי שעלול להיפגע מההדברה: ילדים, טף, חיות מחמד, תינוקות, וכד’. יש לדאוג לפנות מזון מהארונות ומהמקררים טרם התהליך.

הדברה עם אחריות

אחרי כל הדברה תחולק מדבקה עם תעודת אחריות בה כתוב מתי נעשתה ההדברה. כך, תוכלו להעריך את ההישג ולדעת מתי הוא נעשה ובכך לבדוק את הצלחת החברה. כל מי שבחר לבצע הדברת פשפש המיטה או הפרעוש המצוי זכה לשקט תעשייתי מהמזיקים הללו. הדבר כרוך במתן טיפול וטרינרי לחיית המחמד הנגועה על מנת שלא תיתן סיכוי להתרבות המזיק הפרובלמטי.

הדברה בכל אזורי הארץ

הדברת פשפש המיטה והפרעוש המצוי ניתן ליישם על ידנו בכל מקום. אנו מבצעים הדברה בהרצליה, הדברה בבני ברק וגבעתיים, הדברה ברמת גן, ועוד. השירות שלנו נגיש לכלל ומאפשר לכל דייר ודיירת ליהנות מתנאי מגורים שקטים ובטוחים ללא מזיקים. אנו ממליצים בכניסה לעונות הקיצון, קיץ וחורף, לבצע מהלכי מנע להתרבות מזיקים: איטום  וזיפות גג בכניסה לחורף וריסוס בכניסה לקיץ. את האחרון אנו עושים. בשביל הראשון יש להביא קבלן איטום.

אל תהססו לקרוא לנו בכל פעם שתיתקלו במזיק טורדן לחיית המחמד

בין אם אתם זקוקים לשירות הדברת פשפש המיטה או הדברת הפרעוש המצוי, אנחנו אתכם, חייגו אלינו ונגיע. במסגרת שירות הדברת מזיקים אנו עושים הכלב בשביל לסיים מהר עם התהליך ולספק ללקוח בית חף ונקי מהם במהירות האפשרית.

Recent Posts